Pomoc

Masz pytanie?

Znajdziesz tutaj przydatne informacje na temat naszego serwisu i jego funkcjonowania. Wystarczy tylko, że klikniesz w wybrane pytanie, a pojawi się odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie – skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania.

Upieczmy.pl jest serwisem zawierającym zbiór przepisów ze stron internetowych oraz blogów o tematyce kulinarnej, zarejestrowanych na naszym serwisie użytkowników. Dzięki rejestracji swojej strony lub bloga na naszym serwisie, za pomocą kanału RSS zostają pobrane częściowe treści Twoich przepisów. Tworzy się wpis, który zawiera przełącznik z podpiętym linkiem, który prowadzi do przepisu znajdującego się bezpośrednio na Twojej stronie. Innymi słowy upieczmy.pl to zaawansowana wyszukiwarka przepisów kulinarnych.
Rejestracja na serwisie upieczmy.pl to dodatkowy sposób na reklamę oraz zwiększenie wartościowych odwiedzin na swojej stronie internetowej lub blogu o tematyce kulinarnej. Wiele ludzi korzysta właśnie z wyszukiwarek przepisów w celu znalezienia pożądanych przez nich pomysłów na dania.
Używamy wyłącznie nazwę przepisu, opis dania oraz listę potrzebnych do jego przygotowania składników. Pobieramy również jedno ze zdjęć przygotowanego dania, aby móc je zaprezentować oraz zachęcić odwiedzających do jego przygotowania. Nigdy nie używamy całej treści Twojego przepisu. Utworzony wpis z przepisem, zawiera przycisk z podpiętym do niego linkiem, który odsyła do przepisu znajdującego się bezpośrednio na Twojej stronie. Odwiedzający chcąc zapoznać się z przepisem i przygotowaniem dania będzie musiał odwiedzić Twojego bloga lub stronę internetową. Wszystkie te informacje będą pobierane za pośrednictwem kanału RSS Twojego bloga lub strony internetowej.
Indeksujemy tylko te przepisy, które znajdują się na kanale RSS na Twoim blogu. Jeżeli chcesz, żebyśmy zaindeksowali większą ilość Twoich przepisów kulinarnych, musisz jedynie zmienić ustawienia dla swojego kanału RSS na blogu tak, aby zawierał on więcej wpisów. Gdy już to zrobisz, wtedy będziemy mogli indeksować większą ilość Twoich przepisów z bloga. W razie problemów skontaktuj się z nami za pośrednictwem zakładki Kontakt lub napisz do nas e-maila na: [email protected]
Widget zawiera kod html, który weryfikuje posiadanie praw autorskich do przepisów znajdujących się na Twojej stronie. Dodatkowo pozwala on nam naliczać liczbę unikalnych odwiedzin na Twoim blogu lub stronie, dzięki czemu znajdą się one na naszej liście Top Blogi.
Tak, oczywiście. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami za pośrednictwem zakładki Kontakt lub wyślesz do nas e-maila na adres: [email protected], z informacją o tym, że nie chcesz już, aby Twoje przepisy znajdowały się w naszym indeksie.

Jeżeli znajdziesz na naszym serwisie materiały należące do Ciebie, które są wykorzystywane przez innych bez Twojej zgody, zgłoś nam ten przypadek za pośrednictwem formularza kontaktowego lub wyślij do nas e-maila na adres: [email protected] z informacją o naruszeniu praw autorskich. Zgłosimy ten przypadek do właściciela strony internetowej lub bloga, na którym znajdują się Twoje bezprawnie wykorzystywane materiały. Usuniemy również przepis ze strony naszego serwisu.

Serwis upieczmy.pl udostępnia jedynie łącza do przepisów innych osób i nie może podlegać odpowiedzialności prawnej za zawartości witryn zewnętrznych. Aby skontaktować się bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za publikację Twoich materiałów, radzimy w przepisie zawierającym te materiały kliknąć przycisk „Wyświetl przepis”, który następnie przekieruje Ciebie bezpośrednio na stronę internetową lub bloga tychże osób. Tam z całą pewnością znajdziesz dane do kontaktu z nimi.