Loading...

Firma cateringowa pomoże w organizacji imprezy. Sprawdź dostępne usług!

Planujesz wesele, bankiet, a może konferencję? W zorganizowaniu udanych wydarzeń mogą pomóc firmy cateringowe. Dzisiaj oferują one nie tylko dostęp do wyśmienitych posiłków dla swoich klientów, ale również pełną gamę dodatkowych usług. Na jakie z nich warto się zdecydować? Sprawdzamy bliżej!

Firma cateringowa – wyśmienite dania na każdą okazję

Specjalnością firm cateringowych jest dostarczanie gotowych dań bezpośrednio do klientów. Firmy te mogą zarówno obsłużyć przerwę kawową podczas biznesowego spotkania, jak i całodniowe wydarzenia, na przykład jak wesela.

W ofertach firm cateringowych można znaleźć wiele wyśmienitych potraw. To nie tylko dania zaliczane do popularnej kuchni polskiej, lecz również te wywodzące się z innych zakątków świata. Wśród nich można znaleźć między innymi posiłki kuchni francuskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej.

Firmy zarówno prezentują gotowe pakiety dań, jak i mogą przygotować specjalny zestaw na zamówienie klienta. Do dyspozycji są tysiące pysznych pozycji z menu!

Nie tylko szwedzki stół – firma cateringowa może zapewnić obsługę kelnerską

Najczęściej obsługa cateringowa kojarzy się z dostawą dań, które umieszcza się od razu na stole albo też serwowane są one w formie szwedzkiego stołu. Jest jednak alternatywa – to obsługa kelnerska.

Obsługa kelnerska to bardzo popularna usługa na ważne eventy, na przykład jak gale, bankiety, podczas których duże znaczenie ma wystawność i ekskluzywność.

Gdy poszukiwana jest taka obsługa imprez Kraków to miasto, gdzie również można je zamówić. 

Wynajem zastawy stołowej i mebli eventowych w firmie cateringowej

Gdy planowane są wydarzenia na wielu gości, w takim przypadku potrzebna będzie odpowiednio duża liczba naczyń, a także meble dla gości. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie firmy cateringowej, która świadczy jednocześnie usługi jako wypożyczalnia zastawy i mebli eventowych.

Firma może wtedy dostarczyć wszystko, co niezbędne, aby wydarzenie było dopięte na ostatni guzik. Elegancka zastawa, która umieszczana jest na dekorowanych stołach, sprawi, że wydarzenie będzie prezentowało się zachwycająco.

Dodatkowo firmy cateringowe mogą zaoferować swoim gościom dostęp do wyposażenia stosowanego w plenerze jak namioty eventowej. Dzięki nim można urządzić udany bankiet albo wesele na świeżym powietrzu. Nowoczesny namiot zapewni wtedy ochronę przed słońcem i ewentualnymi opadami.

Oświetlenie i nagłośnienie – firma cateringowa dostarczy niezbędny sprzęt

Gdy podczas eventu konieczne jest również zastosowanie oświetlenia oraz nagłośnienia, usługi w tym zakresie również mogą zapewnić firmy cateringowe.

Takie usługi doskonale nadają się na wydarzenia, podczas których planowana jest oprawa muzyczna zarówno na żywo, jak i z przez DJ-a. Firma cateringowa może dostarczyć wtedy sprzęt nagłośnieniowy i rozstawić go na miejscu.

Przekazane przez nią lampy sprawią również, że wydarzenie będzie odpowiednio doświetlone.

Wybrane firmy cateringowe oferują też wynajem scen oraz parkietów na eventy.

Dekoracja wydarzenia – stołów i sali w wykonaniu firmy cateringowej

Wśród dostępnych usług świadczonych przez firmy cateringowe znajdują się również usługi dekoratorskie. Pracownicy firmy albo współpracującego z nią podwykonawcy mogą wtedy zaprojektować i stworzyć zachwycające dekoracje, na przykład na bankiet albo na przyjęcie weselne.

Podsumowując, firmy cateringowe oferują obecnie znacznie więcej niż tylko same dania przygotowywane na zamówienie klienta. Mogą one też zadbać o to, aby całe wydarzenie było dopięte na ostatni guzik i pozostawiło po sobie wyjątkowe wrażenie!

Upieczmy.pl

Blog kulinarny

Polecamy

Kolendra – Królowa Przypraw. Odkrywaj jej smak i zdrowotne właściwości

Kolendra – Królowa Przypraw. Odkrywaj jej smak i zdrowotne właściwości

Czy zastanawiałeś się, jaką przyprawę warto dodać do swojego dania, aby nadać mu wyjątkowego smaku i aromatu? Kolendra przyprawa może...

Talerze głębokie do zup i makaronów

Talerze głębokie do zup i makaronów

Talerze stanowią niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Trudno wyobrazić sobie bez nich codzienne funkcjonowanie. Służą one bowiem do serwowania rozmaitych...

Jaka oliwa smakowa jest najlepsza?

Jaka oliwa smakowa jest najlepsza?

Oliwa z oliwek tłoczona na zimno jest jednym z tych produktów, który posiada wiele prozdrowotnych właściwości i tym samym powinien...

Meble skandynawskie – dlaczego są dobrym wyborem?

Meble skandynawskie – dlaczego są dobrym wyborem?

Meble skandynawskie zyskują ostatnio coraz większą popularność. Jedną z ich największych zalet jest prostota i uniwersalność. Są świetnym uzupełnieniem wielu...

Przepisy na grilla – skorzystaj z porad mistrza!

Przepisy na grilla – skorzystaj z porad mistrza!

Potrawy przygotowane na ruszcie są nie tylko wyjątkowo soczyste i aromatyczne, ale równieżzdrowsze,chociażby od dań smażonych. Grillowanie to nie zajęcie...