Loading...

Przepisy na grilla – skorzystaj z porad mistrza!

Potrawy przygotowane na ruszcie są nie tylko wyjątkowo soczyste i aromatyczne, ale równieżzdrowsze,chociażby od dań smażonych. Grillowanie to nie zajęcie sezonowe, obecnie produkowane urządzenia pozwalają grillować, piec, wędzić przez cały rok. Zmieniają się tylko dania i przepisy na grilla. Zimą preferujemy gorące, sycące mięsa czy zupy z porządną wkładką, latem lekkie grillowane warzywa lub małe, delikatne kawałki mięsa, np. skrzydełka kurczaka.

Przepisy na grilla – jedz smacznie i zdrowo

Potrawy przygotowane na ruszcie są nie tylko wyjątkowo soczyste i aromatyczne, ale również zdrowsze,chociażby od dań smażonych. Grillowanie to nie zajęcie sezonowe, obecnie produkowane urządzenia pozwalają grillować, piec, wędzić przez cały rok. Zmieniają się tylko dania i przepisy na grilla. Zimą preferujemy gorące, sycące mięsa czy zupy z porządną wkładką, latem lekkie grillowane warzywa lub małe, delikatne kawałki mięsa, np. skrzydełka kurczaka.

Przepisy na grilla – skorzystaj z gotowych pomysłów mistrza

Zamieszczane na naszym kanale YouTube przepisy na grilla, które przygotowuje grill master i szef kuchni, Jurek Sobieniak są niebanalne i intrygujące. Jeśli znudziły Ci się klasyczne potrawy z rusztu i pragniesz zaskoczyć gości czymś niecodziennym skorzystaj z doświadczenia oraz pomysłów Jurka Sobieniaka. Oprócz przepisów na grilla mistrz zdradza też swoje autorskie tipy, które ułatwiają grillowanie i uatrakcyjniają smaki dań.

grill

Przepisy na grilla – prosto z YouTube

grill

Przepisy na grilla, z których polecamy skorzystać szczególnie w sezonie zimowym, obejmują pożywne i sycące dania z mięsa i ryb. Smokey Joe Burger, łosoś jurajski, żebro wołowe z grilla czy TomaHawk i padrones z grilla to tylko kilka nieszablonowych propozycji naszego grill mastera. Już same ich nazwy brzmią wspaniale, a co dopiero, gdy potrawy zostaną przyrządzone na ruszcie według propozycji Jurka Sobieniaka. Przepisy na grilla nie ograniczają się tylko do dań z mięsem w roli głównej. Na naszym kanale znajdziesz też pomysły na pizzę z grilla z wyjątkowymi dodatkami.

Każdy filmik z przepisami na grilla trwa około 10 minut i zawiera konkretne wskazówki, ale Jurek doprawia je szczyptą dobrego humoru i barwnymi opowieściami. Zaglądaj regularnie na naszego You Tuba, ponieważ stale dodajemy tam nowe przepisy na grilla. Dzięki temu będziesz mógł za każdym razem zabłysnąć przed rodziną czy gośćmi.

Przepisy na grilla – prosto z bloga

grillogród

Przepisy na grilla, również autorstwa Jurka Sobieniaka, publikujemy także na naszym blogu. Każdy przepis na grilla zaczyna się od wymienienia składników potrzebnych do przygotowania danej potrawy. Kiedy zgromadzisz już je wszystkie zostaniesz przeprowadzony krok po kroku przez cały proces przygotowania dania z grilla.

Uwaga! Na naszym blogu fani wołowiny znajdą coś ekstra! Oprócz przepisów na grilla z wołowiną w roli głównej zamieściliśmy kompendium wiedzy na temat tego gatunku mięsa wraz z fachowym nazewnictwem. Dzięki temu będziesz się mógł pochwalić przed znajomymi nie tylko świetnie przyrządzonym daniem, ale również jego nazwą używaną przez grill masterów. Świąteczne przepisy na grilla, jakich sporo zamieściliśmy na blogu są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem możesz z nich korzystać w każdym innym czasie. Odwiedzaj regularnie naszego bloga pełnego ciekawych przepisów na grilla.

Jurek Sobieniak przygotowuje swoje dania używając grilli znanych marek: Weber, Broil King, Napoleon. Korzystając z przepisów na grilla Jurka Sobieniaka Ty również możesz stać się cenionym mistrzem grillowania.

Upieczmy.pl

Blog kulinarny

Polecamy

Jak w pełni wykorzystać Instant Pot

Jak w pełni wykorzystać Instant Pot

Posiadanie Instant Pot to prawdziwa rewolucja w kuchni. To nie tylko kolejny sprzęt, ale prawdziwy multitool, który może zastąpić kilka...

Czym jest BMI? Jak je obliczać i poprawić?

Czym jest BMI? Jak je obliczać i poprawić?

Wprowadzenie do znaczenia BMI Zdrowy styl życia zyskuje na popularności, podkreślając wagę dbałości o kondycję fizyczną i dobre samopoczucie. W...

Upiecz potrawy i przedłuż ich świeżość, korzystając z folii aluminiowej

Upiecz potrawy i przedłuż ich świeżość, korzystając z folii aluminiowej

Nazywana często „sreberkiem” folia aluminiowa zdobyła ogromną popularność w kuchni. Nie wszyscy jej użytkownicy zdają sobie jednak sprawę z tego,...

3 rzeczy, o których musisz pamiętać, wybierając tort weselny

3 rzeczy, o których musisz pamiętać, wybierając tort weselny

Niektórzy trzymają się tradycji i czekają do północy, inni przekładają to na wcześniejszą godzinę, tak żeby wszyscy goście byli jeszcze...

Jakie słodycze wybrać na prezent dla klientów? Sprawdzone propozycje

Jakie słodycze wybrać na prezent dla klientów? Sprawdzone propozycje

Drobne upominki dla klientów pomagają budować partnerskie relacje na długi czas. Klienci, którzy czują się doceniani, chętniej wracają, by dokonać...