Loading...

Wyposażenie kuchni – jakie sprzęty warto kupić

Podczas remontu i urządzania mieszkania istotną rolę odgrywa wyposażenie kuchni i odpowiednio dobrane akcesoria kuchenne. Biorąc pod uwagę popularne stwierdzenie, iż pomieszczenie kuchenne to właśnie serce domu, w którym toczą się wspólne chwile domowników podczas przyrządzania posiłków, warto zadbać o jakość oraz funkcjonalność sprzętów AGD, tak aby mogły nam służyć przez wiele lat i spełniać nasze oczekiwania. 

  • Piekarnik do zabudowy podstawą wyposażonej kuchni
  • Okapy dostępne w dziale kuchnia
  • Potrzebna w każdym domu – mikrofalówka do zabudowy

Piekarnik do zabudowy podstawą wyposażonej kuchni

Doskonałym wyposażeniem wnętrza kuchennego, który będzie funkcjonalny, a zarazem ergonomiczny okaże się piekarnik do zabudowy. Dzięki jego budowie można dobrać rodzaj, rozmiar oraz kolorystykę dopasowaną idealnie do frontów kuchennych, tak aby wraz z meblami tworzył spójną całość. Wbudowanie urządzenia w meble pozwoli zaoszczędzić miejsce pod płytą grzewczą i wykorzystać je np. na wykonanie szuflad do przechowywania wyposażenia kuchennego.

Wiele dostępnych funkcji piekarników dostosowanych do zabudowy pozwoli na przygotowywanie dwóch dań jednocześnie, wydzielając komory z różnymi temperaturami, wykorzystywanie możliwości pieczenia  za pomocą pary, sprawiając, że przygotowywane potrawy będą bardziej soczyste oraz pozwoli na szybkie i skuteczne czyszczenie, poprzez wykorzystanie opcji wypalania resztek pozostałych wewnątrz sprzętu. 

 

Okapy dostępne w dziale kuchnia

Dostępne w ofercie okapy można dobrać nie tylko pod względem wielkości, ale także estetycznym dopasowując je do wyglądu pomieszczenia. Wyposażone w wyciąg, można bez problemu podłączyć do rury odprowadzającej i oprócz wyprowadzenia wilgoci i tłuszczu z przygotowywanych dań do filtra, w który wyposażony jest okap, można odprowadzić nieprzyjemne zapach bezpośrednio do kanału wentylacyjnego. 

 

Potrzebna w każdym domu – mikrofalówka do zabudowy

Na wstępie warto zaznaczyć, że mikrofalówka do zabudowy może być urządzeniem samodzielnym lub wbudowanym w piekarnik, tworząc jeden sprzęt o dwóch różnych funkcjach. Ze względu na swoje zastosowanie kuchenki mikrofalowe sprawdzą się idealnie w chwili, kiedy będziemy potrzebowali szybko coś podgrzać, bez konieczności wyciągania wielu garnków i pilnowania ich na palniku. 

Wykorzystanie opcji rozmrażania pozwoli na przygotowanie zmrożonego produktu do przyrządzania właściwego posiłku. Wystarczy ustawić gramaturę mrożonki, a kuchenka sama dostosuje odpowiedni czas potrzebny do rozmrożenia. 

Posted in: AGD
Upieczmy.pl

Blog kulinarny

Polecamy

Najlepszy ketchup, czyli jaki? Poznaj recepturę

Najlepszy ketchup, czyli jaki? Poznaj recepturę

Wybór dobrego ketchupu to nie lada wyzwanie. Wielu z nas ma swoje ulubione marki i smaki, które kojarzą się z...

Kolendra – Królowa Przypraw. Odkrywaj jej smak i zdrowotne właściwości

Kolendra – Królowa Przypraw. Odkrywaj jej smak i zdrowotne właściwości

Czy zastanawiałeś się, jaką przyprawę warto dodać do swojego dania, aby nadać mu wyjątkowego smaku i aromatu? Kolendra przyprawa może...

Talerze głębokie do zup i makaronów

Talerze głębokie do zup i makaronów

Talerze stanowią niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Trudno wyobrazić sobie bez nich codzienne funkcjonowanie. Służą one bowiem do serwowania rozmaitych...

Jaka oliwa smakowa jest najlepsza?

Jaka oliwa smakowa jest najlepsza?

Oliwa z oliwek tłoczona na zimno jest jednym z tych produktów, który posiada wiele prozdrowotnych właściwości i tym samym powinien...

Meble skandynawskie – dlaczego są dobrym wyborem?

Meble skandynawskie – dlaczego są dobrym wyborem?

Meble skandynawskie zyskują ostatnio coraz większą popularność. Jedną z ich największych zalet jest prostota i uniwersalność. Są świetnym uzupełnieniem wielu...